U drugom prvenstvenom kolu proljetne polusezone zagrebački plavi gostuju kod Cibalije. Dinamo je prošlog vikenda uspio pobijediti Slaven na Maksimiru, no i nije baš oduševio; iako su dominirali, modri nisu uspjeli zabiti Farmaceutima iz igre već je Kopićevom sastavu presudio penal dosuđen pred kraj prvog poluvremena.

No bez obzira na nešto slabiju igru na otvaranju proljetne polusezone, Dinamo je upisao trobod i nastavio progoniti Rijeku koja je nakon teškog osječkog gostovanja ipak zadržala šest bodova razmaka u odnosu na modre. Dinamo ove nedjelje stiže u Vinkovce obračunati se s Cibalijom koja je pak prošlog vikenda remizirala s Interom pored Bosuta. Imali su Vinkovčani vodstvo u tom susretu, no samo dvije minute; Zaprešićani su ekspresno izjednačili, izbili Cibaliji pobjedu iz ruke i ostavili je na zadnjoj poziciji Prve lige. U susretu protiv Dinama Vinkovčani se nemaju pravo nadati pozitivnom ishodu. Modri su daleko kvalitetniji, imaju imperativ pobjede, a ove su sezone već dva puta demonstrirali jasnu dominaciju u susretima s Cibalijom. U četvrtom kolu Dinamo je rezultatom 2-0 slavio u Vinkovcima, a u 13. je kolu bio efikasniji za jedan gol.

Kako će Dinamo odigrati pored Bosuta i koliki otpor može Cibalija pružiti favoriziranom gostu, pogledajte na kanalu Arena 3 ili putem MAXtv To Go i PPV usluge.