Jedan od zanimljivijih parova trećeg kola kvalifikacija za ulazak u Ligu prvaka čine Crvena Zvezda i Ludogorets. Prvi susret odigran u Bugarskoj prije tjedan dana završio je s neriješenih 2-2, a taj nam rezultat garantira neizvjestan uzvrat!

Poveli su Bugari u prvom susretu krajem prvog poluvremena, no Zvezda se vratila odmah na startu drugog dijela te preokrenula rezultat dvadesetak minuta prije kraja susreta, da bi Ludogorets ipak uspio izjednačiti i sačuvati kakve takve šanse za prolazak u play off. Bugarski sastav kvalitetom nije inferioran Zvezdi, čak što više, prema Transfermarku ima prilično skuplju momčad. Zvezda je ovog ljeta osnažila sastav s nekoliko iskusnih internacionalaca i još nije transferirala niti jednog igrača pa Božović na raspolaganju ima solidnu ekipu, vrijednu prolaska u naredno kolo kvalifikacija za LP.

Biti će vruće na Marakani, a tko će proći u play off, pogledajte na kanalu SportKlub 1.