U utorak popodne u Zaprešiću odigrati će se zaostala utakmica 26. kola MAXtv Prve lige između Intera i Hajduka. Susret je trebao biti odigran prošle subote no odgođen je nakon što je palo par centimetara snijega koji su dodatno razmekšali i onako delikatni travnjak zaprešićkog prvoligaša.

Nakon samo četiri osvojena boda u četiri proljetna kola Burićev se Hajduk od kandidata za naslov pretvorio u momčad koja će se do kraja sezone boriti da sačuva treću poziciju. Odlazak ponajboljih igrača u zimskom prijelaznom roku ipak se pokazao kao prevelik hendikep za mladu momčad Hajduka koja će u nastavku sezone sakupljati prijeko potrebno iskustvo. Prošlog utorka u utakmici protiv Osijeka Hajduk je opet pokazao svoja dva bitno različita lica. U prvom dijelu tog susreta Bijeli su bili vrlo dobri, imali vodstvo, stvarali šanse i dominirali; činilo se da bodovi sigurno ostaju u Splitu. No u drugom dijelu susreta Osijek je 'stisnuo', a mlada momčad Hajduka nestala je s terena da bi dvadeset sekundi prije kraja susreta primila gol za 2-2. Pokazalo se još jednom da je iskustvo nenadoknadiva, imperativna kategorija, a baš u tom aspektu Hajduk je deficitaran.

Bijeli ovog utorka gostuju kod Intera u Zaprešiću, a taj će susret morati odraditi bez dva ključna prvotimca; Sušić i Jefferson akumulirali su žute kartone. Izostanak dvojice najvažnijih igrača u polju Burić će teško nadomjestiti pa Bijele čeka opasnih devedeset minuta protiv Intera. Toplakov sastav igra vrlo dobro ovog proljeća i ima lijepu priliku revanširati se Bijelima za dva prethodna ovosezonska poraza.

Inter protiv Hajduka na kanalu Arena 3 ili putem PPV i MAXtv To Go usluge, a ako niste MAXtv korisnik, utakmicu možete pogledati i preko pay per view on line servisa http://match.tportal.hr/