U zadnjem susretu 13. kola španjolske lige sastaju se Zaragoza i Celta. Ova dva sastava trenutno igraju u dijametralno suprotnoj formi - Aragonci su u zadnjih pet kola upisali tri pobjede, a gubili su samo od Reala i Barcelone, dok je Celta svoju zadnju pobjedu upisala još davno u sedmom kolu Primere kad su slavili protiv Seville. Slijedom loših rezultata Kelti iz Viga nalaze se u dnu tablice s pogledom na opasnu zonu i čini se da im slijedi borba za ostanak u ligi.

Zaragoza se u prošlom kolu vrlo solidno predstavila na Camp Nou - zabli su gol i jedno poluvrijeme se dosta ravnopravno nosili s velikom Barcom. U zadnjem domaćem susretu Zaragoza je pokazala karakter i slavila protiv Deportiva na svom terenu rezultatom 5-3 - gosti su poveli s 2-0, no Zaragoza ih je otpuhala sredinom drugog dijela kada su u razmaku od dvadesetak minuta zabili četiri gola. Prvi strijelac Zaragoze je Helder Postiga koji je ove sezone zabio šest prvenstvenih golova i tako već skoro pa dostigao prošlosezonski učinak. Na iskusnog Portugalca će obrana Celte morati posebno obratiti pažnju.

Zaragoza je u boljoj formi, no Celta igra tvrdo i zatvoreno, ne prima puno golova i zna odigrati 'na nulu'. Hoće li Aragonci do nove pobjede ili će Celta u Galiciju odnijeti koji bod, pogledajte na kanalu SK Prime.