Prošlog vikenda odigrano je 2. kolo engleske nogometne lige u kojem je Manchester United uspio doći do pobjede nakon što se našao u rezultatskom minusu... Man United je na Old Traffordu ugostio opasni Fulham i već nakon tri minute igre primio gol, strijelac za goste bio je Duff. No Crveni Vragovi nastavili su s napadima koji su im se isplatili već u 11. minuti kada je svoj prvi gol za United zabio Robin van Persie, a drugo veliko ljetno pojačanje Uniteda, Kagawa, zabio je za vodstvo deset minuta prije isteka poluvremena. Do kraja susreta pala su još dva gola - Rafael je povećao vodstvo Manchestera, a Vidić autogolom postavio konačni rezultat 3-2.

Chelsea je na svom terenu dočekao Newcastle i riješio ih već u prvom poluvremenu - prvi gol za Chelsea postigao je Hazard iz penala, a konačni rezultat postavio je Torres u zadnjoj minuti poluvremena. Eden Hazard se odlično uklopio u Chelsea i priviknuo na Premier ligu - u prva tri susreta Belgijanac je ostvario šest asistencija i zabio gol te tako potvrdio da vrhunskom igraču nisu potrebni mjeseci adaptacije...

Tottenham je na White Hart Laneu igrao protiv West Bromwich Albiona i u zadnjoj minuti susreta ispustio pobjedu - Assou-Ekotto je u 74. minuti zabio za Pijetlove, no Morrison je u 90. izjednačio rezultat. Wigan je s 2-0 porazio protivnika u gostima, Norwich i QPR su odigrali 1-1, a Swansea je s 3-0 isprašio West Ham uz novi gol Michua. Sjajnu partiju pružio je Everton na gostovanju kod Aston Ville - momčad Davida Moyesa je već na poluvremenu imala vodstvo od 3-0, a domaći su do kraja uspjeli zabiti samo utješni gol. Naš Nikica Jelavić ponovo je zabio i tako nastavio s odličnim igrama.

Susret između Sunderlanda i Readinga je odgođena zbog obilne kiše, a utakmice Liverpool - Man City te Stoke - Arsenal se tek imaju odigrati. Sve golove i najzanimljivije akcije 2. kola Premier League pogledajte na kanalu SportKlub.