Sve utakmice 31. kola talijanske nogometne lige odigrane su prošle subote, a postignuta su 33 gola. Dobitnik kola definitvno je Juventus koji je dočekao kiks Milana i pobjedom protiv Palerma od 2-0 vratio se na vrh ljestvice. Milan je na svom terenu dočekao Fiorentinu, a nakon što je Ibrahimović doveo Milan u vodstvo činilo se da utakmica ide očekivanim tijekom. No, početkom drugog dijela Jovetić izjednačuje, a par minuta prije kraja Amauri zabija za pobjedu Fiorentine. Nakon ovoga kola Juventus ima bod više od Milana i dobre šanse da osvoji 'scudetto'.

Dobar posao u ovome kolu ostvario je Lecce koji je sa 4-2 rasturio Romu; do par minuta prije kraja Lecce je vodio sa 4-0. Nakon ove partije jasno je da će se Lecce do zadnjega kola žestoko boriti za ostanak u ligi. Udinese je s 3-1 pobijedio Parmu i ostao u utrci za treće mjesto iz koje je vjerojatno ispao Napoli nakon što je s 3-1 izgubio od Lazia. Rimljani su ovom pobjedom napravili veliki korak prema mjestu koje vodi u Ligu prvaka.

Siena je osvojila važne bodove pobijedivši Atalantu u gostima s 2-1, Chievo je dobio Cataniu s 3-2, Cagliari i Inter su odigrali 2-2, a Novara i Genova 1-1. Cesena i Bologna su odigrali bez bodova. Sve golove i najzanimljivije detalje 31. kola Serie A pogledajte na kanalu Arena 2.