Ovoga utorka odigrat će se zaostala utakmica 11. kola talijanske nogometne lige između Genoe i Intera koja je bila odgođena zbog katastrofalnih poplava koje su bile pogodile Genou. Domaći sastav trenutno drži sedmu poziciju na tablici, a u dosadašnjem dijelu prvenstva su upisali pet pobjeda, pet poraza i tri remija uz gol razliku 16-16. Inter je sakupio bod manje i shodno tomu slabije je plasiran na tablici; takva situacija zavarava jer Inter ima sigurno kvalitetniji sastav od Genoe i u ovom susretu je favorit.

U prošlom kolu oba sastava su bila uspješna; Genoa je upisala vrijednu pobjedu od 2-0 na gostovanju kod Siene, a Inter se vratio na pobjedničke staze domaćom pobjedom protiv Fiorentine od također 2-0. Inter se protiv tvrde Fiorentine mučio sve do posljednjih minuta prvog poluvremena kada je Pazzini iz vrlo teške situacije postigao vrlo zanimljiv pogodak i potvrdio svoje golgeterske sposobnosti. Dojam je da se Inter polako vraća u formu i kreće prema vrhu tablice, a ako pobjedi Genou doći će do ruba 'eurozone' .

Prošle sezone Inter je dva puta tukao Genou i pri tom joj dao osam golova, a kako će proteći prvi ovosezonski susret ovih protivnika pogledajte na kanalu Arena 3.