Odigrano je 6. kolo engleske Premier League u kojem su svi favoriti, osim onog najvećeg, došli do novih pobjeda. Naime, Manchester Unired je remizirao na Brittania Stadiumu kod tvrdog Stokea čime su se potvrdila predviđanja da 'fizički' nogomet s puno trčanja i permanentnim presingom u fazi obrane, kakav Stoke preferira, ne odgovara Unitedu. Fergusonov sastav je pogotkom Nanija vodio na poluvremenu, no Stoke se nije predavao, a njihov trud je nagrađen pogotkom novopridošlog Petera Croucha za izjednačenje.

Arsenal je teže nego što to rezultat pokazuje (3-0) svladao Bolton, a Ivan Klasnić nije igrao budući da je u prethodnom susretu dobio crveni karton. Liverpool je pobijedio Wolverhampton 2-1, a Chelsea je na Stamford Bridgeu Swansea pobijedila 4-1. Drugi najbolji sastav iz Manchestera, City, s 2-0 je dobio neugodni Everton, a goste je otvorio Balotelli sredinom drugog poluvremena i to nekoliko minuta nakon što je ušao u igru zamijenivši Džeku.

Tottenham je slavio na gostovanju kod Wigana, a Luka Modrić je ponovo odigrao vrlo dobar susret. Najugodnije iznenađenje ove sezone Newcastle i dalje igra odlično, a novu žrtvu su pronašli u Blackburnu kojeg su dobili rezultatom 3-1. Tri gola zabio je Demba Ba, a novom pobjedom se Newcastle učvrstio na četvrtoj poziciji na tablici.

Remi su odigrali QPR i Aston Villa, bilo je 1-1, iako je Villa vodila do pred sam kraj susreta, a jedini susret bez zgoditaka odigrali su West Bromwich i Fulham. Sve golove i najzanimljivije detalje 6. kola Premier League pogledajte na kanalu SportKlub+.