Četvrto kolo francuske nogometne lige donijelo je više zgoditaka nego prethodno kolo, nekoliko preokreta i manje-više očekivane rezultate. Bordeaux, PSG i Lorient su na poluvremenima gubili utakmice, no do kraja su uspjeli preokrenuti rezultat i odnijeti pobjede. Za PSG je napokon nastupilo najskuplje ovoljetno pojačanje, mladi Argentinac Javier Pastore, i s dvije asistenicije pomogao svome klubu da dođe do pobjede; uloženi milijuni počeli su se otplaćivati. Lorient je gubio na svom terenu od Nancyja sve do deset minuta prije kraja, no tada golovima Mvuouembe i Jouffrea domaćini preokreću utakmicu i vraćaju Lorientu imidž tvrdog domaćina. I Bordeaux je gubio utakmicu sve do samoga kraja i uspio preokrenuti i valja reći da mlada momčad Bordeauxa ove sezone igra vrlo dobro.

Lyon je je tek u drugom poluvremenu uspio slomiti otpor Montpellierea i doći do tri boda, dok je Rennes utakmicu otvorio furiozno i već na poluvremenu imao tri gola prednosti, no gosti iz Ceana su se pribrali u nastavku, zabili dva gola i umalo izjednačili rezultat. Vrlo uvjerljivu pobjedu postigao je Auxerre pobijedivši na svom terenu Korzikance iz Ajaccioa sa 4-1. Sve golove i najzanimljivije detalje 4. kola francuske nogometne lige pogledajte na kanalu Arenasport 3.