Navigation Content

Polufinale Lige prvaka

Atletico Madrid - Real Madrid

Prema riječima Diega Simeonea, Atletico nije izgubio sve šanse za plasman u finale Lige prvaka, argentinski trener smatra da njegova borbena družina može nadoknaditi tri gola zaostatka iz prvog susreta i plasirati se u finale

Foto: HRT/ Prije nešto više od dvije godine Atletico je dobio Real u prvenstvu rezultatom 4-0, a ove srijede Griezmannu i društvu ponovo treba baš takav rezultat.

Ipak, želje su jedno, a realnost nešto sasvim drugo; teško će Atletičari do finala. Imao je Atletico priliku u prvom meču i bolje proći, držao je 0-1 do sedamdeset i neke minute susreta, no Ronaldo je u završnici zabio još dva komada i odveo Real do uvjerljive pobjede. Sve je moglo završiti i drugačije da je sudac prvog susreta vidio divljački nasrtaj Ramosa koncem prvog dijela, za taj namjerni udarac laktom sigurno je zaslužio isključujući karton, no nije svirano ništa, a Real se opet izvukao bez kazne.

Bilo kako bilo, Atletičari se sigurno neće unaprijed predati i namjeravaju se barem 'potući' sa svojim najvećim rivalima pa što im Fortuna donese. U prvom će planu opet biti Modrić, arhitekt igre Reala, a minutažu bi, ovisno situaciji na terenu, mogao dobiti i Kovačić.

Može li se Atletico revanširati i ovaj uzvrat odvesti u neizvjesne vode, pogledajte na kanalu HRT 2.

Kontrolirajte TV vodič mišem
Jeste li znali?

TV vodič na MAXtv portalu možete pomicati i mišem - kliknite lijevom tipkom na vodič, držite je, te povlačite mišem vodič po želji
 Još savjeta »

T-Com

Moj Telekom Portal

Pregledavajte i administrirajte sve vaše usluge Hrvatskog Telekoma na jednom mjestu, od sada bilo kada i bilo gdje putem Moj Telekom portala