Navigation Content

SERIE A

Lazio u nemogućoj misiji

Priča ipak nije završena. Moćni Juve grabio je prema svojem 33. naslovu, ali da se situacija zakomplicira pobrinuli su se Nikola Kalinić i Milan Badelj. Poraz Juventusa protiv Fiorentine u 20. kolu Serie A, te istovremene pobjede Rome i Napolija otvorile su vrata neizvjesnoj borbi do kraja prvenstva

Foto: Bleacher Report/ Već ove nedjelje, u terminu matineje, od 12.30 na rasporedu je novi veliki obračun u Torinu, Juventus – Lazio. To je utakmica 21. kola, a eventualni poraz crno-bijelih mogao bi uistinu zakuhati prvenstvo do kraja. Juve je u Rimu gostovao u drugom kolu i slavio protiv Lazia 0:1, pogotkom Khedire. Tu utakmicu pamti i naš Marko Pjaca koji je svoje prve minute u Serie A upisao upravo protiv Lazija, kada je u 88. minuti ušao umjesto Dybale.

Juve nakon poraza u Firenzi mora tražiti novu pobjedu, a nas posebno veseli to što je u važnoj ulozi ponovo Mario Mandžukić, a oporavljeni Pjaca također grabi svoje prilike. Lazio je u ovom trenutku četvrta momčad prvenstva, ima 40 bodova, pet manje od Juventusa. Dva teška poraza – 0:2 od Rome kod kuće i 3:0 od Intera u gostima, ohladila su navijače Lazija, no trijumf protiv Atalante u posljednjem kolu vratio ih je u igru.

Idealno zagrijavanje za nedjeljni ručak počinje u 12.30, ekskluzivno na MAX TV – Juventus – Lazio.

Kontrolirajte TV vodič mišem
Jeste li znali?

TV vodič na MAXtv portalu možete pomicati i mišem - kliknite lijevom tipkom na vodič, držite je, te povlačite mišem vodič po želji
 Još savjeta »

T-Com

Moj Telekom Portal

Pregledavajte i administrirajte sve vaše usluge Hrvatskog Telekoma na jednom mjestu, od sada bilo kada i bilo gdje putem Moj Telekom portala